See teenus on mõeldud kinnisvaraettevõttele, maakleritele ja kõigile kes soovivad esitleda erinevaid ruume ja hooneid. “360 virtuaaltuur kinnisvaraettevõttele” on uudne lahendus, mis aitab teie kliendil saada paremat ülevaadet pakutavast objektist või ruumidest.

Erinevalt tavafotost, annab 360 kraadi foto väga tõetruu ülevaate pakutavast majast, korterist või krundist. Kliendil on näiteks eelnevalt võimalik huvipakkuv objekt ülevaadata. See hoiab kokku nii kliendi kui ka maakleri aega ning piisava huvi korral, viib ka õnnestunud tehinguni.

360 virtuaaltuur kinnisvaraettevõttele aitab kindlasti luua rohkem usaldust ja lihtsustab kliendil valiku tegemist.

Üürikorter- 360 foto

Kinnisvaraportaalide statistika kohaselt, on objektide vastu millele on lisatud, kas 360 virtuaaltuur või 360 fotod, huvi kordades suurem. Nende objektide, millele pole lisatud virtuaaltuuri vaadatavus veebis, aga tunduvalt väiksem.

Kuidas virtuaaltuur valmib?

Kui 360 fotod objektist on tehtud, siis laaditakse nad esmalt spetsiaalsesse serverisse. Serverisse laetud fotod korrigeeritakse tarkvara abil ja ühendatakse seal juba virtuaaltuuriks. Kui tehtud töö on ülevaadatud ja heaks kiidetud, avaldatakse see vaatamiseks ja linkimiseks.

Kuidas kliendid virtuaaltuuri näevad?

360 virtuaaltuuri lingi saab lisada kas kinnisvara portaali või kinnisvaraettevõtte veebilehele. Veebilehele saab lisada ka virtuaaltuuri frame ehk aknana, kus tuur on ka otse vaadatav.
Linki saab saata nii e-postiga, kui postitada sotsiaalmeediasse. Virtuaaltuur on vaadatav ilma ka ilma 3D prillideta nii nutiseadmes ja kui tavaarvutis.

Tutvu meie poolt tehtud töödega ja küsi oma müüdavatele objektidele hinnapakkumist.

Vajadusel oleme alati valmis konsulteerima ja tutvustama 360 virtuaaltuuri erinevaid võimalusi