See teenus on mõeldud hotellidele, hostelitel ja külaliskorteritele ning ka kõigile teist liiki majutusettevõtetele.  360 virtuaaltuur majutusettevõttele on uudne lahendus mis aitab teie kliendil saada paremat ülevaadet teie ruumidest ja olustikust mida pakute.

Erinevalt tavafotost annab 360 kraadi foto väga tõetruu ülevaate eksponeeritavatest ruumidest. Kliendil on näiteks eelnevalt võimalik ringi vaadata hotellitoas mida ta planeerib broneerida või läbi jalutada talle huvipakkuva hotelli vestibüülist.

360 virtuaaltuur majutusettevõttele aitab kindlasti luua rohkem usaldust ja lihtsustab kliendil valiku tegemisel.

360 virtuaaltuur majutusettevõttele

Statistika näitab et nende majutusettevõttete külastatavus on kasvanud 15-20%, kes on lisanud oma kodulehele või Google Street View -sse 360 virtuaaltuuri. Nimelt on nüüd võimalik Google Street View-ga ära linkida oma majutusettevõtte 360 virtuaaltuur. See tähendab seda, et klient saab otse tänavalt astuda virtuaalselt sisse, sinu hotelli, restorani või mis iganes äri sa pead.

Kuidas virtuaaltuur valmib?

Kui 360 fotod objektist on tehtud, siis laaditakse nad spetsiaalsesse serverisse, kus neid tarkvara abil natuke korrigeeritakse (vajadusel udustatakse näod ja autonumbrid) ning siis juba virtuaaltuuriks ühendatakse. Kui tehtud töö on ülevaadatud ja heaks kiidetud, avaldatakse see vaatamiseks ja linkimiseks.

Kuidas kliendid virtuaaltuuri näevad?

360 virtuaaltuuri lingi saab lisada kas majutusettevõtte veebilehele või turismiportaali. Veebilehele saab lisada ka virtuaaltuuri frame ehk aknana, kus tuur on ka otse vaadatav.
Linki saab saata nii e-postiga, kui postitada sotsiaalmeediasse. Loomulikult saab virtuaaltuuri ühendada ka Google Street View -ga. Virtuaaltuur on vaadatav tavaarvutis ja ka nutiseadmes.

Tutvu meie poolt tehtud töödega ja küsi oma majutusettevõttele hinnapakkumist.

Vajadusel oleme alati valmis konsulteerima ja tutvustama 360 virtuaaltuuri erinevaid võimalusi.