360 virtuaaltuur toitlustusettevõttele on teenus, mis on mõeldud restoranidele, kohvikutele ja baaridele ning ka kõigile teistele toitlustusettevõttele. 360 virtuaaltuur on uudne lahendus, mis aitab teie klientidel saada paremat ülevaadet toitlustusettevõtte ruumidest ja olustikust mida pakute.

Erinevalt tavafotost annab 360 kraadi foto väga tõetruu ülevaate eksponeeritavatest ruumidest. Kliendil on näiteks eelnevalt võimalik ringi vaadata restoranis, mis talle huvi pakub või isegi broneerida endale õhtuks laud, meeldivas ning hubases nurgakeses.

360 virtuaaltuur toitlustusettevõttele aitab kindlasti luua rohkem usaldust ja lihtsustab kliendil valiku tegemisel.

360 virtuaaltuur toitlustusettevõttele

Statistika näitab et nende toitlustusettevõttete külastatuvus on kasvanud 15-20%, kes on lisanud oma kodulehele või Google Street View -sse 360 virtuaaltuuri. Nimelt on nüüd võimalik Google Street View-ga ära linkida oma toitlustusettevõtte 360 virtuaaltuur. See tähendab seda et klient saab astuda otse tänavalt sinu restorani, kohvikusse või baari.

Kuidas virtuaaltuur valmib?

Kui 360 fotod objektist on tehtud, siis laaditakse nad spetsiaalsesse serverisse, kus neid tarkvara abil natuke korrigeeritakse (vajadusel udustatakse näod ja autonumbrid) ning siis juba virtuaaltuuriks ühendatakse. Kui tehtud töö on ülevaadatud ja heaks kiidetud, avaldatakse see vaatamiseks ja linkimiseks.

Kuidas kliendid virtuaaltuuri näevad?

360 virtuaaltuuri lingi saab lisada kas toitlustusettevõtte veebilehele või turismiportaali. Veebilehele saab lisada ka virtuaaltuuri frame ehk aknana, kus tuur on ka otse vaadatav.
Linki saab saata nii e-postiga, kui postitada sotsiaalmeediasse. Loomulikult saab virtuaaltuuri ühendada ka Google Street View -ga. Virtuaaltuur on vaadatav nutiseadmes ja kui tavaarvutis.

Tutvu meie poolt tehtud töödega ja küsi oma toitlustusettevõttele hinnapakkumist.

Vajadusel oleme alati valmis konsulteerima ja tutvustama 360 virtuaaltuuri erinevaid võimalusi.